MBA

"Nová dimenze osobnostního a profesního rozvoje"

WEBINÁŘ ZDARMA

Exekutivní řízení organizace a vedení lidí

Patříte do skupiny lidí, kteří většinu svého času věnují do řízení lidí?

Záleží vám na tom, abyste dodávali hodnotné výsledky z vykonané práce?

Co by pro vás znamenalo, kdybyste od základů pozvedl efektivnost vašich lidí i firmy jako takové?

Co by vám přineslo, kdyby vaši lidé autenticky a sami o sobě přicházeli s novými nápady a návrhy řešení?

KDO VÁS WEBINÁŘEM PROVEDE?

Dr., Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA

Jmenuji se Petr Pacher. Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve “vzdělávání lidí pomocí výcviku, který si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky”. 

VIDEO REFERENCE

Tomáš Šárocký

Podívejte se a poslechněte si zpětné vazby a osobní zkušenosti našich posluchačů a absolventů. Zajímá vás, co je do studia na UAM přivedlo? Jaké měli na začátku obavy? Co jim studium přineslo? Jaký osobní a profesní pokrok během studia zažili a jak ze znalostí a zkušeností, které během profesního vzdělávání získali, čerpají i po úspěšném ukončení studia? Diplomem to u nás nekončí a titul je jen třešnička na dortu. 

Přehrát video

Jana Marousková

Jana Marousková dokázala svým aktivním praktikováním a skvělými výsledky již během studia MBA zlepšit svou profesní dráhu a ve svém vlastním podnikání zaznamenala hospodářsky nejlepší a nejvýznamnější rok za posledních 20 let. Co pro ni bylo tím nejzásadnějším přínosem studia? Co jí studium přineslo pro práci manažera ve vlastní firmě? A nakonec, komu by studium doporučila?

Přehrát video

Pavel Vřesňák

Člověk, který dlouhou dobu fungoval velmi úspěšně v mezinárodní korporaci, kde vedl mezinárodní tým pro nadnárodní společnost a velmi úspěšně dokončoval projekty s obrovským obratem a postupně se se rozhodl, že přejde podporovat menší firmu, ve které působí dnes jako ředitel jedné její odštěpné firmy. Kým se během studia na UAM stal? Komu by studium MBA doporučil?
Přehrát video

Registrací na webinář souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů