O nás

University of Applied Management International vzdělává své posluchače v desítkách oborů a zcela klíčové je propojení výuky s praxí.

Vysokoškolské vzdělávací zařízení UAM pochází z Ameriky a naplňuje tak normy univerzitního studia v USA. Svým posluchačům poskytne vždy ověřené vzdělávací metody a zkušené lektory. Úroveň studia odpovídá standardu nejprestižnějších univerzit.

Jde o jednu z největších univerzitních sítí na světě. UAM působí na čtyřech kontinentech, zahrnuje několik desítek prestižních škol a má celkově více než dva a půl milionu posluchačů. Jedná se o konsorcium, které je založeno na komerčním vzdělávání. Vychází z principu, že „když si člověk zaplatí, angažuje se mnohem více na dosažení výsledků, než kdyby to měl zadarmo.“  Vychází z principů sestavených podle výzkumů ze čtyř špičkových pracovišť:

USA (MIT, Massachusetts)

Evropa (HIIT, Helsinky)

Kanada (UT, Toronto)

Austrálie (GU, Brisbane)

Nabízené studium stojí na třech pilířích:

výuka je placená

lektoři jsou špičkoví odborníci a praktici v oblasti, kterou garantují

posluchači mohou absolvovat jedině tehdy, dosáhnou-li díky studiu a tréninkům lepších výsledků, než měli před nástupem na UAM

Chcete se s námi poradit?